Afleveringen
-
In deze aflevering ga ik in gesprek met ademexpert Wies van Beek, eigenaar van Breathcompany. Haar carrière ging van het onderwijs, de media en een carrière als salesmanager bij LINDA. naar het ondernemerschap. In haar zoektocht naar verdieping, kwam ze terecht bij ademwerk. Nu organiseert ze ademtrainingen en groepssessies in het bedrijfsleven.
In deze podcast deelt ze haar inspirerende reis hoe haar onderneming organisch is gegroeid en vertelt ze over de kracht van ademhaling als je allergrootste spiegel en medicijn; van meer energie, rust en diepe ontspanning tot steviger in je kracht staan, stress loslaten en je emoties reguleren.
Of zoals Wies zelf zegt: “Als je lijf stroomt, dan stroomt je leven ook.”
Je hoort er alles over in deze podcast!
Meer weten over Wies en haar activiteiten?
www.breathcompany.nl
-
In deze aflevering ga ik in gesprek met de 'jongste' dagvoorzitter van Brabant: Marte Schuurmans. Vorig jaar zat ze nog in de collegebanken en ze runt nu al met succes haar bedrijf als dagvoorzitter en interviewer.
Hoe heeft ze dit gedaan op zo'n jonge leeftijd? Wat kunnen we juist van de jongere generaties en iemand zoals Marte leren?
Je hoort er meer over in deze podcast!
Meer informatie over Marte vind je hier: www.metmarte.nl
-
Zijn er afleveringen die ontbreken?
-
In deze aflevering bespreek ik hoe je van jezelf een sterk merk maakt. Want hoe doe je dit nu, Personal Branding?
Met de volgende 5 stappen leer ik je hoe je jouw sterke punten als professional of ondernemer ontdekt en inzet voor de promotie van je bedrijf of voor een nieuwe baan.
Wil je er meer over lezen ga naar het blog: https://www.sandrastassar.nl/Zo-maak-je-van-jezelf-een-sterk-merk-in-5-stappen/
Happy Friday!
-
In deze aflevering spreek ik met bruidscouturier Laura Van Rooij over haar werk als ontwerpster van exclusieve trouwjurken van kant. Onlangs was ik ook in haar atelier op bezoek, "een klein stukje Parijs in Eindhoven", zoals ik het had ervaren.
Vanuit haar atelier in Eindhoven maakt ze de mooiste kanten bruidsjurken met haar eigen patronen geheel op maat. En wist je dat ze zelfs met een van haar trouwjurken de Linda TV prijs heeft gewonnen?
Een unieke ervaring om 1:1 geholpen te worden in haar atelier voor deze feestelijke dag. Je hoort er meer over in deze podcast hoe deze gewoon bijzondere Brabander vanuit tegenslag deze week alweer 15 jaar!!! 🎉🥂 een succesvol onderneemster in bruidscouture is geworden.
Voor meer informatie bezoek haar site: www.lauravanrooij.nl
Vond je dit een leuke podcast? Geef ons 5-sterren of plaats een mooie review!
-
De kracht van visualisatie
In deze podcast bespreek ik met het duo Chantal en Elise van Bonte Raaf over de impact van handgemaakte illustraties voor organisaties. Van infographics voor de interne communicatie en tekeningen voor kinderboeken, tot aan de illustraties op de witte muren van een ziekenhuis die zij verzorgen. Hoe is het om een ontwerpbureau te runnen en hoe zetten ze elkaars kwaliteiten in om tot deze bijzonder mooie resultaten te komen? Je hoort er meer over in deze Podcast!
Voor meer informatie over hun illustraties: www.bonteraaf.nl
-
Beatrijs Verheijen is expert en mentor op het gebied van hoogsensitiviteit & hoogbegaafdheid. Ik ga met haar in gesprek over de gave (en soms ook de last) om intens te kunnen voelen en waarnemen. Zij startte een aantal jaren geleden The Serendipity College in Den Bosch om een plek te bieden waar je je intuïtieve vermogens kunt versterken. Ze onderneemt met passie om je te helpen je hoogsensiviteit te ontdekken, je intuïtieve vermogens vrij te maken en je te begeleiden bij je spirituele groei.
Wil je meer weten? Kijk dan op haar site www.theserendipitycollege.nl
-
In deze aflevering ga ik in gesprek met de eigenaren van Netwerk Brabant: Erik en Marieke van Os. Ik ga met ze in gesprek over het netwerk dat ze inmiddels in heel Brabant hebben opgezet voor ondernemers. We spreken over hun ervaringen, lessen en tips voor ondernemers.
Wil je een keer aansluiten bij een van onze events in Brabant? Schrijf je dan in via hun site www.netwerkbrabant.nl en doe gezellig een keer mee!
-
In deze aflevering van Gewoon Bijzondere Brabanders ga ik in gesprek met onderneemster Isabel Timmers. Ze is schrijfster, schrijverscoach, redigeert management boeken, eigenaar van een uitgeverij "VrouwenWijsheid", en ze helpt anderen om hun relaties te verdiepen en te verbeteren. In navolging van het boek "De zeven sluiers" dat ze onlangs heeft uitgebracht, gaan we dieper in op het mannelijke en vrouwelijke in jezelf, Yin & Yang, de weg van de Tao en de liefde, en uiteindelijk de belangrijkste relatie: de relatie met jezelf.
Heb je ook altijd al een boek willen uitgeven? Ga dan naar haar website:
https://www.vrouwenwijsheid.nl/
-
De afgelopen jaren heb ik diverse ondernemers ontmoet die mij zijn opgevallen. Iedere week ontvang ik daarom een ondernemer bij mij aan de keukentafel. Dit keer is het Linda Cebrian-Rampen van het Zuyderblad in Soerendonk, Brabant.
Linda runt de eerste theeplantage in Nederland en produceert hoogwaardige kwaliteitsthee, en organiseert daarnaast ook fantastische theeproeverijen met haar eigen geteelde thee uit Nederland. We gaan in gesprek over het ondernemerschap, wat haar drijft en haar liefde voor de boerderij.
Wil je meer weten over haar hoogwaardige kwaliteitsthee of een bezoek brengen aan haar tuin of theeproeverij? Kijk op www.hetzuyderblad.nl
-
Wat is personal branding en waarom is het belangrijk?
Ontdek de kracht van je personal brand, want een personal brand is veel meer dan alleen je logo of website. Het is de totale indruk die je geeft aan je publiek en hoe je online wordt waargenomen. Een combinatie of 'cocktailmix van eigenschappen' zoals ik ook wel zeg van je unieke ervaringen, waarden, vaardigheden en persoonlijkheid.
Als het goed is dan is de content wat en hoe je communiceert online in lijn met je gedefinieerde personal brand. Want met een sterke consistente persoonlijke merkstrategie kom je betrouwbaar over en weet je ook online een relatie op te bouwen met potentiële klanten. Een personal brand geeft je de juiste focus om jezelf als expert of dienstverlener in de markt te laten zien: wie ben jij als ondernemer en waarom zou men voor jou als dienstverlener kiezen?
In deze eerste reeks ga ik op zoek naar de authentieke verhalen van gewoon bijzondere Brabanders die mij zijn opgevallen de afgelopen jaren. Ze delen met mij hun ervaringen over het ondernemerschap en de tips voor bedrijfsgroei.
Meer weten over Personal branding? Ga naar www.sandrastassar.nl